Na ples a zábavu - Magnet živá hudba na svatbu, ples i zábavu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Na ples a zábavu

Hudba na

Živá hudba na ples, hudba na zábavu

Jako hudba na ples nebo chcete-li kapela na plese hrajeme převážně trio. Živě hrajeme hudební doprovod na dvoje klávesy a kytaru. Všichni také samozřejmě zpíváme. Hudební automat nahrazuje pouze chybějící muzikanty, t.j. hlavně bicí a basu. Je to ekonomické, ale náročné. Plesová hudba je prokládána slovem o skladbách a přáních hostů.
Hrajeme převážně hezky-česky. Na plese ani na zábavě nesmí chybět polka, valčík, tango ani waltz, t.j. hudba pro všechny věkové kategorie.
Přestože jsme hudebníci s dlouholetou praxí a zkušeností, je šestihodinová produkce tak akorát. Na přání přidáme jednu hodinu, ale další prodlužování je již nad naše síly.


Diskotéky se od nás nedočkáte, s DJ si v průběhu produkce vůbec nerozumíme, může nás však po pěti-šesti hodinách vystřídat.

Pro dokreslení atmosféry plesu, můžeme doplnit barevné osvětlení jak hudby, tak plesového nebo tanečního parketu.
Vyzkoušejte proto dobrou zábavu s naší "živou kapelou na ples zábavu i večírek". 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky Zpětné odkazy,, Fotoelektro, Malami,, issnp, automatizace-dalkari, automatizace-issnp, elektronika-issnp, http://maly.unas,/ zona.cz, svatební katalog, zdroj.cz, kapely.com, www.sms.cz, zivefirmy.cz/, www.seznam-inzerce.cz, www.horice.org, www.npaka.cz,, odkazy.seznam.cz, seo-servis.cz, seo-servis.cz/power, www.lister.cz/, katalog.czin.eu/, klikni.idnes.cz, www.odskok.cz, onlineobchody.com/, www.zla.cz/, info-horice.cz, seznaminzerce.cz/, opendir.cz,,