Kontakt - Magnet živá hudba na svatbu, ples i zábavu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kontakt

KontaktyJiří Urban.st, Husova 1878, 508 01 Hořice v Podkrkonoší

e-mail: urban.jirihc@tiscali.cz


Luboš Malý, Cyrila Boudy 1697, 509 01 Nová Paka

tel. 493 724 482, 605 447 823
e-mail: lubos.maly@tiscali.cz

Mapa

O kapele Magnet

Základ kapely tvoří dva zkušení ostřílení hudebníci Jirka - (klávesové nástroje a zpěv) a Luboš (kytara a zpěv). Doplňuje jí rovněž sebevědomý a jistý ženský hlas naší zpěvačky.

Oba dva (Jirka i Luboš) hrajeme již od svých 15-ti let v různých hudebních skupinách. V roce 1989 jsme se setkali v pětičlenné kapele MAGNET. Kapela se však postupně zeštíhlovala pod tlakem nedostatku času z podnikání různých členů, až jsme zůstali sami dva. Pořídili jsme kvalitní aparaturu, automat, který bylo možno naprogramovat doma vytvořenou hudbou a který postupně zastoupil chybějící hudebníky. Tak jsme již od roku 1992 odehráli mnoho zábav, plesů, vináren, svateb a pravidelným účinkováním v lázeňském domě jsme získali rutinu ve dvou. S novým tisíciletím dostala naše kapela novou podobu. Byly to zpěvačky, které doplnily repertoár a hlasy. Jana Včeláková, Renata Kubíčková, Helenka Hamplová a Nikola Nosková.

V současné době opět zpívá Jana Drašarová (Včeláková).

V současné době společně nabízíme konzumní hudbu pro širokou veřejnost a různé příležitosti
- moderní taneční hudbu
- lidovou hudbu (dechovka)
- hudbu pro standardní tance a taneční kurzy
- country hudbu, atd

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky Zpětné odkazy,, Fotoelektro, Malami,, issnp, automatizace-dalkari, automatizace-issnp, elektronika-issnp, http://maly.unas,/ zona.cz, svatební katalog, zdroj.cz, kapely.com, www.sms.cz, zivefirmy.cz/, www.seznam-inzerce.cz, www.horice.org, www.npaka.cz,, odkazy.seznam.cz, seo-servis.cz, seo-servis.cz/power, www.lister.cz/, katalog.czin.eu/, klikni.idnes.cz, www.odskok.cz, onlineobchody.com/, www.zla.cz/, info-horice.cz, seznaminzerce.cz/, opendir.cz,,