Hudba na svatbu - Magnet živá hudba na svatbu, ples i zábavu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hudba na svatbu

Hudba na

Živá hudba na svatbu, svatební hudba


J
ako hudba na svatbu nebo chcete-li kapela na svatbu hrajeme převážně duo. Živě hrajeme hudební doprovod na dvoje klávesy a kytaru. Oba také samozřejmě zpíváme. Hudební automat nahrazuje pouze chybějící muzikanty, t.j. hlavně bicí a basu. Je to ekonomické, ale náročné. Svatební hudba je prokládána slovem o skladbách a přáních svatebčanů. Na přání je možné zařadit svatební soutěže nebo nějakou show, například dražbu střevíčků či podvazkového pásu nevěsty.
Hrajeme převážně hezky-česky. Na svatební hudbě nesmí chybět ani polka, valčík, tango ani waltz, t.j. hudba pro všechny věkové kategorie.

Přestože jsme hudebníci s dlouholetou praxí a zkušeností, je šestihodinová produkce tak akorát. Na přání přidáme jednu hodinu, ale další prodlužování je již nad naše síly a ze zkušenosti zatěžuje i finančně ženicha, který v tuto chvíli neví, jak by dvěma právě se probudivším párům řekl, že ho čekají ještě jiné další povinnosti.

Diskotéky se od nás nedočkáte, s DJ si v průběhu produkce vůbec nerozumíme, může nás však po pěti-šesti hodinách vystřídat.
Pro zpestření celého večera si můžete také přiobjednat účinkování zpěvačky.
Oslavte proto svůj významný den s naší "živou kapelou na svatbu".

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky Zpětné odkazy,, Fotoelektro, Malami,, issnp, automatizace-dalkari, automatizace-issnp, elektronika-issnp, http://maly.unas,/ zona.cz, svatební katalog, zdroj.cz, kapely.com, www.sms.cz, zivefirmy.cz/, www.seznam-inzerce.cz, www.horice.org, www.npaka.cz,, odkazy.seznam.cz, seo-servis.cz, seo-servis.cz/power, www.lister.cz/, katalog.czin.eu/, klikni.idnes.cz, www.odskok.cz, onlineobchody.com/, www.zla.cz/, info-horice.cz, seznaminzerce.cz/, opendir.cz,,